Recenze: Indian by Nature v Praze

Zadařilo se mi v neděli zůstat kvůli práci v Praze, cítila jsem se trošku osamělá, tak jsem se rozhodla, že půjdu vyzkoušet nějakou indickou restauraci, kterou ještě neznám. Už dříve jsem byla v restauraci Indian by Nature a z webových stránek jsem se dozvěděla, že existuje ještě jedna další, kterou jednoduše označují číslem II., tak má volba padla na ni…..a byla to dobrá volba!

Atmosféra restaurace

Indian by Nature II je malá, útulná restaurace s vkusným interiérem. Zasedla jsem ke stolu, který byl nádherně založený, s vyleštěnými skleničkami, látkovými ubrousky, což se v indických restauracích jen tak nevidí a v tom momentě byl u mě milý, usměvavý a profesionální číšník s jídelním lístkem.

Má volba padla klasicky na malai kofta (kuličky z brambor a sýra v lahodné krémové omáčce), kterou si objednávám všude, kde ji nabízejí; která očividně obsluhu potěšila a pan číšník ji obdivně komentoval… asi má radost, když si někdo objedná něco jiného než tikku masalu nebo butter chicken.

Hodnocení jídla

Kofty mohly být trošku výrazněji dochucené, ale byly zatím nejlepší, které jsem kdy v indické restauraci jedla. Omáčka byla jemná, krémová, lahodná …..jednoduše dokonalá! Jako přílohu jsem zvolila placky lachha paratha, které byly na můj vkus trošku silnější než normálně bývají, ale zato byly ochucené kořením ajwain (semínka libečku), což jim dodávalo na chuti.

Jídlo v restauraci Indian by Nature II v Praze

Většinou si v restauracích dezert nedávám, ale v IBN II mi bylo tak příjemně a jídlo mi chutnalo, tak jsem riskla i dezert a opět to byla trefa do černého. Thandi kheer – rýžový puding se šafránem a rozinkami byl jen mírně sladký, s příjemně středně hustou konzistencí byl perfektní tečkou za výborným obědem.

Placení mi zpříjemnila malá sladká pozornost podniku „laddo“ – sladká kokosová kulička , kterou jsem dostala společně s účtem

Obsluha a služby

V této restauraci bych kromě dobrého jídla vyzdvihla i milou obsluhu, která se mi věnovala s profesionální pozorností. Chodili se ptát, jestli jsem spokojená, jestli mám všechno, prostě se chovali tak, jak si představuji, že by se měl personál restaurací chovat běžně.

Jedinou výtku bych měla k webovým stránkám, kde chybí jedna velmi důležitá informace, a to otevírací doba restaurace.

Hodnocení

Atmosféra
Jídlo
Obsluha
Celkově
Průměr

Datum návštěvy : neděle 08.11.2015, 12:00

Web: www.ibn-restaurant.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Ilona Bansal | všechna práva vyhrazena

Top